Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Kategoriler
Markalar
Detaylı AramaKarkim F-15 Taş Kum Eritici Su
Karkim F-15 Taş Kum Eritici Su
Fiyat: 25.00 TL
Stok: Var
Marka: Karkim
  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

Karkim F-15 Taş Kum Eritici Su

Bitkilerin çiçek ve yapraklarından Modern Buhar Distilasyonuyla elde edilen Aromatik Suyudur.

Taş ve kum düşürücü ve aynı zamanda böbrek ve idrar yolları iltihabında idrar yolu yanması idrar yaparken agrılar tedavi edici özelliktedir.

Safra arıtıcıdır. İdrar yollarındaki yanmayı ve iltihabı önler, idrar yollarını çalıştırıp taş ve kumu eriterek mesaneden rahat geçmesini sağlar. Taş ve kumun yol açabileceği kanamayı önleyici özelliktedir.

Böbreklerin ürik asit olayını ve kristalize taşlanmış kumu çözerek idrar kanallarını genişletir. Vücuttaki iltihabları izo eder ve metabolik bozunmayı giderir.

İçindekiler : Avakado, Kırk Kilit, Altın Otu, Mısır Püskülü, Funda Yaprağı, Isırgan Yaprağı, Biberiye, Meyan Kökü, Ayrık Kökü, Deve Dikeni, Bahar, Gilaburu, Kiraz Sapı, Demir Dikeni, Maydonoz Tohumu, Kayışkıran, Kereviz Tohumu, Civan Perçemi Günde 3 kez yarımşar çay bardağı miktarında, tercihan aç karnına alınabilir. İstenildiği kadar sulandırılabilir, tatlandırılabilir veya içerisine limon sıkılarak içilebilir) Patörize edilmiştir. Türk Gıda Kodeksine uygundur. Kapak açıldıktan sonra buzdolabında saklamak koşuluyla 15 gün içerisinde tüketilmelidir. Hamilelerde ve çocuklarda kullanılmamalıdır.

idar yolu yanması,idral yolunda iltihap,idrar yolu hastalıkları,prostat sorunlarıŞifa İste Bilgilendirme
Etiketler: Bitkisel Tedavi Karkim F-15 Taş Kum Eritici Su