Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Kategoriler
Markalar
Detaylı AramaHepatit A-B-C Sarılık Bitkisel Destek Seti
Hepatit A-B-C Sarılık Bitkisel Destek Seti
Fiyat: 70.00 TL
Stok: Var
  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

Hepatit A-B-C Sarılık İçin Gıda Takviyesi Olarak Bitkisel Destek Set

Set İçerik :

Helkim Enginarlı Macun

Karkim K-5 Suyu

Asel Vital Heptanin Kapsul

 

Ürün Adı: Helkim Enginarlı Macun

Açıklama:

Karaciğer dostu olarak bilinen enginar,karaciğer yağlanmasında hepatit A,B,C riskini azaltmada ve gidemede yaralıdır. Yüksek tansiyon, şeker ve kolestrolü dengelemede etkilidir. Yüksek ateş ve ülser ve gut rahatsızlıklarında faydalıdır. Antioksidan özellikleri sayesinde anne adayları ve bebeğin saglığında önemli faydaları vardır. Egzama,mantar,kaşıntı ve alerji rahatsızlıklarında faydalıdır.

 

Ürün Adı: Karkim K-5 Suyu

Açıklama:

Karkim K-5 Hepatit Sarılık Suyu

Karaciğer salgı işlevini desteklemede, karaciğer yağlanmasında, kan dolaşımını dengelemede ve karaciğer rahatsızlıklarından kaynaklanan, karaciğer iltihabı büyümesi gibi tedavisi güç sayılabilen etkenlere destekleyici olarak hazırlnmıştır. Ayrıca karaciğer bozukluklarında görülebilen cilt sorunları, kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunları önleyici etkileri vardır. Karaciğeri besleme özelliğine sahip olup kanı temizler. Alkolün karaciğer üzerindeki zararlı etkilerini izole eder. 3 ay düzenli şekilde devam ediniz.

 

Ürün Adı: Asel Vital Heptanin Kapsul

Açıklama:

Karaciğere bağlı hastalıkların tedavisinde önemli bir fayda sağlar. Ayrıca karaciğerin çalışmasını düzenleyerek, sarılık ve siroz hastalıklarının tedavisine yardımcı olur. Karaciğer iltihabını ve karaciğerin yağlanmasını ve safra kesesi iltihabını önler. Bu sayede sarılık tedavisine yardımcı olur.

UYARI: Şeker ve diyabet hastalarının macun türü karışımları kullanmaması tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Şifa İste Bilgilendirme
Etiketler: Hepatit A-B-C Sarılık İçin Bitkisel Şifalı Doğal Set